Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A.
Zielona Góra
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
700 dni temu

należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych w regionie lubuskim, wytwarzającym energię elektryczną oraz ciepło sieciowe dla Zielonej Góry

w niskoemisyjnej elektrociepłowni opartej na gazie.

Zapewniamy bezpieczne i stabilne warunki pracy, ciągły rozwój w nowoczesnej firmie,

zintegrowanej z lokalnym środowiskiem.

Dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: PGEEC/ZG/KH/01/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie obszarów biznesowych Spółki w zapewnieniu zgodności z wymogami przepisów dot. bezpieczeństwa informacji i ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa oraz danych osobowych.
  • Opracowanie dokumentacji wewnętrznej w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa i danych osobowych zgodnie z wymaganiami prawnymi, normami i regulacjami wewnętrznymi.
  • Monitorowanie i prowadzenie kontroli w ramach nadzorowanego obszaru.
  • Udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka bezpieczeństwa informacji i sporządzanie raportów z tych analiz.
  • Udział w podejmowaniu działań wyjaśniających okoliczności naruszeń i incydentów bezpieczeństwa.
  • Budowanie świadomości pracowników i prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa oraz danych osobowych.
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie normy PN-EN ISO 27001 oraz udział w auditach zewnętrznych prowadzonych w Spółce przez jednostki certyfikujące.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: administracyjne bądź z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych).
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w analogicznym obszarze działalności.
  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa informacji, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa oraz danych osobowych.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i PowerPoint).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w roli audytora wewnętrznego ISO 27001.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.