Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.

Stanisławów Pierwszy

8 dni temu

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

GŁÓWNE ZADANIA
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie
  • raportowanie stwierdzonych zagrożeń oraz wyciąganie wniosków, rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń, monitorowanie postępu prac w dedykowanej temu aplikacji
  • udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu, a także nowych inwestycji
  • wdrożenie i nadzór nad systemem raportowania zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • udział w opracowywaniu wewnętrznych przepisów, zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP oraz w ustalaniu zadań z tego obszaru dla osób kierujących pracownikami
  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych itp.
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników
  • współpraca z innymi działami firmy
  • wdrożenie programów związanych z kulturą bezpieczeństwa
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy, kursy związane z zagadnieniami BHP oraz ochrony PPOŻ, ochrony środowiska)
  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze BHP, najlepiej w dużym zakładzie produkcyjnym
  • znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, asertywność, inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność, chęć do dzielenia się wiedzą
  • analityczne myślenie, w tym dostrzeganie związków przyczynowo - skutkowych
OFERUJEMY
  • umowę o pracę na 4/5 etatu w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami na rynku polskim
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
  • system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
WYRÓŻNIA NAS
  • praca zespołowa i stabilne środowisko pracy
  • ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji
Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych jest Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań („Administrator”) w lokalizacjach odpowiednio w: ul. Strużańska 10, 05-126 Stanisławów Pierwszy lub ul. Śląska 2, 67-100 Nowa Sól. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora. Odbiorcą danych osobowych będzie Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji. Osobom aplikującym przysługuje prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla wzięcia udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj

Schulstad to marka znana i ceniona od lat w wielu krajach - zwłaszcza w Danii, krajach skandynawskich, a także w Polsce. Korzenie marki sięgają 1880 roku, kiedy to w Danii Viggo Schulstad otworzył swoją pierwszą piekarnię. Przez te wszystkie lata zapracowaliśmy na miano jednej z wiodących i najbardziej znanych marek pieczywa. Od kwietnia 2003 roku Schulstad stał się częścią koncernu Cerealia Group, a następnie Svenska Lantmännen - wiodącego producenta żywności na bazie zbóż na rynku skandynawskim. W kwietniu 2006 roku koncern zmienił nazwę na Lantmännen, a od 9 czerwca 2006 r. Schulstad Sp. z o.o. działa pod firmą Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Marka Schulstad jest obecna w Polsce od 1992 roku. Jesteśmy liderem w sprzedaży chleba. Posiadamy bogatą ofertę asortymentową obejmującą blisko 40 gatunków pieczywa, w tym m.in.: tosty, pieczywo mieszane, pieczywo żytnie, pumpernikiel, bułki do hamburgerów i hot-dogów. Posiadamy nowoczesną piekarnię usytuowaną w Poznaniu. Wszystkie gatunki chleba pieczemy w Polsce, z najlepszych, polskich składników.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP
Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...
Praca Specjalista ds. BHP