Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. BHP

Conart Sp. z o.o.

Katowice

331 dni temu

Ogłoszenie numer: 1752395, z dnia 2017-08-25

Conart Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo-doradczą istniejącą na rynku od 1998 roku. Jednym z naszych filarów działalności jest usługa doradcza z zakresu ochrony pracy oraz z zakresu ochrony środowiska. Obecnie obsługujemy na terenie całego kraju około 100 podmiotów gospodarczych.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków pracownika będzie należało:

  • kontrola i doradztwo w zakresie BHP,
  • wypełnianie obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP,
  • prowadzenie dokumentacji bhp zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie i organizacja szkoleń z zakresu BHP,
  • prowadzenie rejestrów z zakresu BHP,
  • opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie BHP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu BHP
  • mile widziane wykształcenie i doświadczenie z zakresu ochrony środowiska,
  • posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji Inspektora bhp oraz co najmniej roczne doświadczenie w służbie BHP,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP oraz prawa pracy,
  • dokładność, skrupulatność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość pogłębienia doświadczenia w różnych aspektach BHP i ochrony środowiska.

Poznaj stanowisko: Inspektor BHP

Inspektor BHP to osoba, która kieruje działem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, oraz koordynuje i nadzoruje z upoważnienia pracodawcy, całokształt poczynań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: prowadzenie analiz ryzyka i oceny ryzyka na stanowiskach pracy, prowadzenie postępowań powypadkowych, kontrola oraz archiwizowanie ...
Inspektor BHP Praca Inspektor BHP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)