Specjalista ds. Billingu

Technicolor Polska

Warszawa

25 dni temu

www.technicolor.com

 

Jesteśmy światowym liderem w sektorze mediów i nowoczesnych technologii. Technicolor to międzynarodowy koncern, posiadający oddziały na całym świecie i zatrudniający niemal 17 tysięcy osób.

 

W naszym oddziale Technicolor FSSC w Warszawie zajmujemy się obsługą finansowo-księgową
europejskich spółek koncernu.

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Billingu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania i obowiązki:
 • Prowadzenie i kontrola procesów księgowych klientów polskich i zagranicznych w zespole AR & Billing.
 • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży, korekt dla klientów.
 • Obsługa wpływających zleceń sprzedaży i ich weryfikacja.
 • Bieżący kontakt z klientami/działem sprzedaży oraz wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności.
 • Analizowanie, raportowanie i rozwiązywanie problemów związanych z bieżącym fakturowaniem.
 • Terminowe procesowanie dokumentów krajowych i zagranicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności z zakresu podatku VAT.
 • Sporządzanie raportów, raportowanie i ewidencja dokumentów księgowych.
 • Dbałość o wysoką jakość procesów biznesowych oraz optymalizacja i wsparcie procesów księgowych i procedur wewnętrznych.
Profil kandydata:
 • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia).
 • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie księgowości z uwzględnieniem obszaru billingu – minimum 2 lata.
 • Znajomość przepisów prawa podatkowego (Ustawy o VAT) i Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce.
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programów Excel i Power Point).
 • Mile widziana znajomość programu SAP.
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność myślenia analitycznego.
 • Samodzielność, dokładność i sumienność; umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
 • Energia, konsekwencja w działaniu i zaangażowanie w pracę.
Oferujemy:
Proszę o zamieszczanie z treścią ogłoszeń: Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Technicolor Polska Sp. z o. o. Oddział Financial Shared Service Center z siedzibą w Warszawie ul. Racławicka 93 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Technicolor Polska Sp. z o. o. Oddział Financial Shared Service Center z siedzibą w Warszawie ul. Racławicka 93 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Recruitment.FSSC@technicolor.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych(na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 30 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres roku.

Poznaj

Technicolor Polska