Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. controllingu

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Zgorzelca

136 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Bolesławca, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Zgorzelca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie zespołem
  • Dbałość o prawidłowość, kompletność i terminowość zapisów w powierzonym obszarze
  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych oraz kont księgi głównej w powierzonym zakresie
  • Udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań i raportów okresowych na potrzeby statutowe, Zarządu i Grupy Kapitałowej
  • Koordynację prac w zakresie tworzenia dokumentacji cen transferowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań statystycznych
  • Współpracę z Audytorami, Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami finansowymi

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse /ekonomia)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i prognozowania
  • Umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań dla pojawiających się problemów

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość podnoszenia poziomu znajomości języka niemieckiego
  • Przyjazne warunki pracy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (66)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (795)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2105)
Radom (180)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (55)