Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. SEO content

    Praca.pl Sp. z o.o.   Gliwice    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    14 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi dla różnych kanałów, Analiza trendów, efektywności marketingu, tworzenie KPI.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Copywritingu

Grupa Neuca
Toruń
specjalista (mid)
praca hybrydowa
623 dni temu
miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: LWEC/06/2022/T
Chcielibyśmy zaprosić do współpracy osobę, która będzie:
  • tworzyć, publikować i optymalizować opisy produktów i kategorii produktowych zgodnie ze standardami firmy i strategią SEO w serwisach pacjenckich e-commerce,
  • monitorować i analizować skuteczność contentu biznesowego na stronie,
  • wspierać zespół w prowadzeniu testów UAT wdrażanych funkcjonalności,
  • realizować cele stawiane przez przełożonego w zakresie budowania ruchu i zwiększania współczynnika konwersji z sekcji produktowych serwisów e-commerce,
  • opracowywać raporty prowadzonych działań, wdrażać rekomendowane optymalizacje,
  • aktywnie wspierać obszar e-commerce w realizacji celów sprzedażowych.
Poszukujemy osoby, która:
  • ma doświadczenie na podobnym stanowisku i w samodzielnej realizacji celów w ramach rozwoju contentu biznesowego stron e-commerce,
  • ma wiedzę i doświadczenie z zakresu SEO i pozycjonowania strony oraz optymalizacji onsite i link buildingu,
  • potrafi planować rozwój sekcji produktowej zgodnie z sezonowością, trendami i zapotrzebowaniem na rynku,
  • zna i swobodnie posługuje się narzędziami SEO, analitycznymi, reklamowymi (Semrush, Ahrefs, Senuto, Google Analytics 4 i UA, Google Data Studio – itp.),
  • ma doświadczenie i swobodnie porusza się w systemach zarządzania treścią oraz platformach e-commerce (CMS – szczególnie Typo3, Magento),
  • buduje pozytywne relacje oraz jest nastawiona na współpracę,
  • jest kreatywna, samodzielna oraz podejmuje inicjatywę w działaniu,
  • zawsze zastanawia się, jak dana aktywność odnosi się do strategii działania (potrafi to obliczyć i optymalizować).
Mile widziane:
  • doświadczenie w branży zdrowotnej i/lub ubezpieczeniowej.
Oferujemy:
  • udział w unikalnych projektach dot. komunikacji cyfrowej z pacjentem,
  • długofalową współpracę w polskiej firmie, która posiada certyfikat Great Place To Work,
  • elastyczne godziny pracy w systemie hybrydowym bądź zdalnym,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • szansę na rozwój i pogłębianie kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kafeterię benefitów pozapłacowych.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności