Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. CRM (MS Dynamics)

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF
Warszawa
praca stacjonarna
1188 dni temu

Ogłoszenie numer: 4145873, z dnia 2021-02-08

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca! Jako pracownik UNICEF staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • budowę i utrzymanie systemu raportowo-analitycznego;
  • analizę biznesową i funkcjonalną procesów w CRM oraz aktualizację dokumentacji wewnętrznej;
  • automatyzację i rozwój procesów powiązanych CRM i Power BI, CMS;
  • konfigurowanie modułów oraz rozwiązywanie problemów w CRM;
  • budowę list marketingowych w CRM /ClickD;
  • współpracę z innymi działami w zakresie wsparcia, konfiguracji i dostosowaniu CRM do aktualnych potrzeb oraz ich testowaniu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne);
  • ponad 3-letnie doświadczenie z pracą na systemach CRM (Salesforce, Microsoft);
  • doświadczenie w analizie biznesowej procesów w CRM, CMS, Power BI;
  • zdolności analityczne i programistyczne w języku SQL;
  • komunikatywność, asertywność i skrupulatność oraz otwartość na zmiany;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej i rozwojowej prowadzącej działania na całym świecie;
  • bycie częścią międzynarodowego środowiska, w tym udział w działaniach rozwojowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną.

Poznaj

STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca! Jako pracownik UNICEF Polska staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.