Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Digital Marketingu i E-commerce

Frisco S.A.

Warszawa

1 dzień temu

 Jesteśmy liderem warszawskiego
rynku zakupów spożywczych
z dostawą do domu.
Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Monitoring jakości contentu statycznego i dynamicznego w obrębie strony www.frisco.pl (desktop, RWD i aplikacja mobilna).
  • Weryfikacja wybranych zgłoszeń z Działu Obsługi Klienta wskazujących na błąd strony + koordynowanie prac naprawczych z zespołem developerów.
  • Odpowiadanie na zgłaszane przez biznes zmiany (handel, marketing itp.) i dbanie o jakość ich wdrożenia (pełna koordynacja tasków).
  • Monitoring delegowanych projektów mających na celu poprawę użyteczności strony www i aplikacji mobilnej.
  • Bieżące wsparcie dla innych zespołów (Handel, Marketing itp.) z funkcjonalności CMS.
  • Koordynacja prac w obszarze Digital Marketing i CRM (kampanie performance, newslettery promocyjne, Marketing Automation) -> bieżąca współpraca z agencją digital
  • Briefowanie oraz koordynacja prac nad kreacjami do kompanii performance, CRM oraz Marketing Automation -> bieżąca współpraca z agencją kreatywną.
  • Koordynacja prac nad kampaniami digital producentów FMCG kierującymi traffic do frisco.pl -> bieżąca współpraca z producentami oraz ich domami mediowymi.
  • Analiza oraz raportowanie wyników kampanii performance, CRM oraz Marketing Automation.
DOCENIAMY:
  • Wykształcenie wyższe – marketing, zarządzanie, ekonomia - warunek konieczny.
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum rok.
  • Wiedzę z zakresu e-mail marketingu, Marketing Automation oraz kampanii digital marketingowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Wyczucie estetyki.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zainteresowanie rynkiem e-commerce.
Oferujemy:
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe
  • Praca od poniedziałku do piątku, godziny 08-00,16:00, umowa o pracę, zlecenie lub B2B. Wynagrodzenie 4000-6000 zł brutto oraz premia kwartalna.
  • Codziennie świeże owoce w biurze

Sprawdź nas! Przekonaj się, że warto.

www.frisco.pl

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI

I KLAUZULA INFORMACYJNA

Prosimy o zmieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie (04-128), ul. Omulewska 27 w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do Frisco S.A. z siedzibą w Warszawie na adres e-mail marta.sandacz@frisco.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Frisco S.A. z siedzibą w (04-128) Warszawie ul. Omulewska 27, (zwany dalej „Administratorem”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail marta.sandacz@frisco.pl
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
  • Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
  • Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Państwu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Poznaj

Frisco S.A.

Dlaczego warto?

Kiedy w 2006 powstawał supermarket online Frisco.pl, nikt w Polsce nie myślał jeszcze o robieniu zakupów spożywczych przez Internet. Historia marki pokazała jednak, że nowoczesna i wygodna alternatywa dla zakupów w sklepach stacjonarnych była strzałem w dziesiątkę. Frisco.pl to obecnie największy supermarket internetowy w Polsce i lider warszawskiego rynku e-grocery, którego baza aktywnych klientów odpowiada już liczbie klientów 7 hipermarketów stacjonarnych.

Wierzymy, że właściwy wybór produktów to przejaw troski o najbliższych i ich zdrowie, dlatego w doborze asortymentu zawsze kierujemy się filozofią „jak dla siebie” co oznacza, że wprowadzamy do sklepu tylko te produkty, które sami kupilibyśmy dla siebie i swojej rodziny.

Frisco.pl to zakupy, które można robić szybciej, sprawniej, a nawet przyjemniej, nie tracąc możliwości wybierania, poszukiwania promocji, niskich cen, wysokiej jakości i pewności, że dostajemy to, co najlepsze i świeże. Naszym klientom dajemy możliwość zaoszczędzenia czasu oraz zrobienia kompleksowych zakupów, które zostaną dostarczone prosto do kuchni na wybraną przez nich godzinę, bez wychodzenia z domu.

Dzięki Frisco.pl nasi klienci zyskują czas na to, co dla nich naprawdę ważne. Jesteśmy dumni, że każdego dnia pomagamy czynić tysiące domów zdrowym i szczęśliwym miejscem.

Proces rekrutacji pracowników biurowych

KrokWeryfikacja CV
Krok Telefoniczny kontakt z kandydatem
Krok Rekrutacja przez specjalistę ds. HR
Krok Rekrutacja z udziałem przełożonego
Krok Wybór kandydata
Krok Zatrudnienie

Proces rekrutacji pracowników fizycznych

Krok Rozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z działem HR

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)