Specjalista ds. Digital Media

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

10 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWMG
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie i koordynacja działań komunikacyjnych nastawionych na generowanie leadów i sprzedaży;
  • Koordynacja działań performance (SEM, afiliacja, retargeting, Social Media);
  • Analiza skuteczności kampanii i tworzenie rekomendacji;
  • Bezpośredni kontakt z agencjami w zakresie bieżącej obsługi;
  • Udział w tworzeniu strategii;
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu digital marketingu oraz analizowanie trendów branżowych;
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych;
  • Min. 2-letnie doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie lub w agencji digital;
  • Kreatywność i orientacja na działanie;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym;
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji;
  • Stabilną, długotrwałą współpracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego;

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. SEM, SEO
Stanowisko specjalisty do spraw SEM i SEO jest w praktyce niemal tożsame z profesją pozycjonera stron internetowych. Całokształt działań pozycjonowania i optymalizacji (weryfikacji i modyfikacji kodu strony pod kątem jak najwyższej jej atrakcyjności w oczach wyszukiwarki) odbywa się w przestrzeni wirtualnej, a w dalszej perspektywie ma na celu zmaksymalizowanie współczynników oglądalności danej witryny, a więc i ...
Praca Specjalista ds. SEM, SEO