Specjalista ds. E-commerce

Grupa Maris

Katowice

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 3393464, z dnia 2020-06-10

Grupa Maris

Stabilna z ponad 25 letnią tradycją firma, bezustannie rozwijająca swoją działalność o nowe obszary.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie działań  e-commerce;
  • Wdrażanie kampanii przy użyciu Google Ads, FB Ads;
  • Analiza i raportowanie wyników kampanii;
  • Zamieszczanie treści na stronie sklepu.

Wymagania

  • Doświadczenie min 1 rok w e-commerce;
  • Znajomość narzędzi Google;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Wiedza z zakresu e-commerce i technik wspierających sprzedaż;
  • Zaangażowanie i kreatywność.

Oferujemy

  •  Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania;
  •  Pracę w kreatywnym zespole.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Grupa Maris

Agencja reklamowa i drukarnia cyfrowa z ponad 20 letnia tradycją.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce
E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Praca Specjalista ds. E-commerce