Specjalista ds. e-marketingu

RALCO TECHNIC SP Z O O

Warszawa

45 dni temu

Ogłoszenie numer: 3253118, z dnia 2020-05-18

Rok założenia firmy: 2007 – działalność jednoosobowa.
Rok 2019 – 105 osoby pracujących na etacie.
Ekipy serwisowe – 11.
Ekipy montażowe – 9.
Samochody – 27.
Realizacje: Polska, Ukraina, Azerbejdżan, Mołdawia, Izrael, Słowenia.
Liczba wykonanych obiektów > 600.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • realizację powierzonych kampanii marketingowych w Internecie w ramach strategii firmy,
  • planowanie, prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii contentowych i social mediowych,
  • pisanie/edycja/korekta i publikowanie artykułów związanych z biznesem na stronie i profilach mediów społecznościowych,
  • tworzenie harmonogramów publikacji, obsługa i moderacja profili serwisów społecznościowych,
  • dodawanie nowych stron według strategii marketingowej firmy,
  • konwersację ruchu w witrynie za pomocą wezwań do działania, stron docelowych,
  • analizę ruchu na stronie i efektywności działań marketingowych w oparciu o Google Analytics oraz CRM firmy.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • masz doświadczenie w e-marketingu,
  • znasz narzędzia: Google AdWords/ Google Analytics/ Manager reklam na Facebooku,
  • bardzo dobrze znasz Wordpress,
  • dobrze znasz specyfikę serwisów społecznościowych (LinkedIn, Facebook, YouTube)
  • twoje wykształcenie średnie lub wyższe,
  • jesteś dokładny/na i odpowiedzialny/na za powierzone zadania,
  • umiesz pracować z ludźmi,
  • pozytywnie się nastawiasz na nowe wyzwania.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (godz. zamiennie 8-16 oraz 9-17 w biurze Ralco Technic w Warszawie albo praca zdalna),
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną.

WYNAGRODZENIE BRUTTO
od 5000 do 7000

Wynagrodzenie

Od 5000 do 8000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Praca Specjalista ds. e-marketingu