Specjalista ds. Egzekucji Wierzytelności

Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A.

Warszawa

42 dni temu

Ogłoszenie numer: 3567672, z dnia 2020-08-18

GPM „Vindexus” S.A., istniejąca od 25 lat w branży zarządzania wierzytelnościami
jest Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy do Działu Egzekucyjnego:
SPECJALISTĘ DS. EGZEKUCJI WIERZYTELNOŚCI

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa spraw Spółki na etapie postępowania egzekucyjnego,
  • monitorowanie i analiza prowadzonych postępowań,
  • przygotowywanie pism w postępowaniu egzekucyjnym,
  • kontakt telefoniczny z dłużnikami, sądami oraz kancelariami komorniczymi,
  • współpraca z innymi jednostkami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość procedur windykacyjnych i przepisów prawa w tym zakresie,
  • umiejętność logicznego myślenia oraz merytorycznego stosowania wiedzy w praktyce,
  • znajomość programów Word, Excel, LEX,
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • komunikatywność i pracowitość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w spółce notowanej na GPW,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 2-3 miesięcznym okresie próbnym),
  • pracę przy sprawach o różnym stopniu skomplikowania,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Poznaj stanowisko: Windykator
W najszerszym ujęciu windykatorem jest osoba zajmująca się egzekwowaniem niespłaconych należności w imieniu wierzyciela i z jego upoważnienia. Prawo polskie nie reguluje w bezpośredni sposób ani definicji zawodu, ani też zakresu praw i obowiązków windykatorów. Z pewnością jednak windykatorzy zobowiązani są do postępowania w granicach prawa i jemu podlegają. W ich pracy wykorzystywane są między innymi przepisy kodeksu ...
Praca Windykator