Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Ekspansji

AAA AUTO

Wrocław

14 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Poszukiwanie nowych lokalizacji pod otwarcia naszych salonów sprzedaży, a także ocena ich potencjału zgodnie z planem rozwoju AAA Auto
  • Przeprowadzanie Due Diligence poprzez badanie danych jakościowych i tworzenie scenariuszy biznesowych (zebranie niezbędnych dokumentów z działki/nieruchomości, identyfikacja i analiza ryzyka oraz przygotowanie rekomendacji dla Zarządu)
  • Negocjacje z właścicielami nieruchomości
  • Uzupełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów do zamknięcia transakcji i uruchomienia działalności
  • Koordynacja procesu otwierania oddziałów od strony administracyjnej i operacyjnej
  • Raportowanie przebiegu całego procesu do zarządu firmy.
Wymagania:
  • Przedsiębiorczość, zorientowanie na osiągnięcie celów i wyników
  • Niezależność i asertywność w podejmowaniu decyzji
  • Otwartość i dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office
  • Analiza projektów inwestycyjnych (nie tylko w branży nieruchomości)
  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych
  • Znajomość metod oceny projektów inwestycyjnych
  • Język czeski/słowacki w stopniu co najmniej dobrym byłby mile widziany
  • Prawo jazdy (typu B).
  • Praca związana jest z częstymi wyjazdami służbowymi na terenie całego kraju
Oferujemy:
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Wsparcie doświadczonego merytorycznie działu prawnego
  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę sportową na bardzo korzystnych warunkach finansowych
  • Premię za rekomendację pracownika 1000 pln brutto
  • Samochód Służbowy i niezbędne narzędzia do pracy
  • Rabaty na produkty firmy ( samochody, ubezpieczenia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości