Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Eksportu (Export Manager)

Indeco S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6223 dni temu

Ogłoszenie numer: 28837, z dnia 2007-04-25

Indeco S.A.

Indeco S.A. jest producentem markowych elementów do produkcji drzwi systemowych o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z poszerzeniem obszaru działalności poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - Zarządzanie obszarem sprzedaży - Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących powierzonych rynków

Wymagania

- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz jednego z języków: francuskiego, hiszpańskiego - Wykształcenia wyższego - Wysokich umiejętności interpersonalnych - Znajomość branży meblowej będzie dużym atutem

Oferujemy

- Miejsce pracy w Warszawie - Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w realizacji odpowiedzialnych zadań - Pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji - Motywacyjny system wynagrodzenia - Umowę o pracę