Specjalista ds. Eksportu owoców i warzyw

Klient portalu Praca.pl

Grójec

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 3481948, z dnia 2020-07-24

Firma handlowa z ugruntowaną na rynku pozycją w związku z rozwojem działu eksportu, poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż owoców i warzyw na rynkach zagranicznych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Grójec

Opis stanowiska

  • Aktywne prowadzenie działań handlowych, budowa rynku, nawiązywanie, utrwalanie i rozwój współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • Pozyskiwanie klientów i nowych rynków zbytu
  • Realizacja strategii ekspansji produktów firmy
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży wraz z obsługą posprzedażową oraz rozwiązywaniem reklamacji
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Stały kontakt z sieciami handlowymi i kontrahentami rynku tradycyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej oraz transportowej
  • Udział w targach zagranicznych i wydarzeniach branżowych
  • Monitoring i analiza rynku krajowego i zagranicznego

Wymagania

  • Doświadczenie w branży świeżych owoców i warzyw
  • Doświadczenie w relacjach z zagranicznymi sieciami handlowymi oraz z rynkiem tradycyjnym
  • Doświadczenie w obsłudze wysyłek wewnątrzwspólnotowych i eksportowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i rozpoznawalnej w Europie firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników sprzedażowych

  • Telefon oraz laptop służbowy

  • Możliwość pracy zdalnej

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Eksportu
Zakres obowiązków specjalisty do spraw eksportu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, obejmuje koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów, związanych z eksportem produktów firmy lub przedsiębiorstwa poza granice kraju. Specjalista, jako jeden z członków zespołu do spraw eksportu, na bieżąco monitoruje rynek w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy. Osoba obsadzona na tym ...
Praca Specjalista ds. Eksportu