Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Eksportu

Arsenal Pl Sp. z o.o.

Białystok

94 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999798, z dnia 2018-06-21

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii.

Głównym kierunkiem działalności jest eksport artykułów spożywczych i chemicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Współpraca handlowa z kontrahentami,
  • Nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów,
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie handlu/eksportu.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Dofinansowanie lekcji języków obcych,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Umowę o pracę.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Eksportu

Zakres obowiązków specjalisty do spraw eksportu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, obejmuje koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów, związanych z eksportem produktów firmy lub przedsiębiorstwa poza granice kraju. Specjalista, jako jeden z członków zespołu do spraw eksportu, na bieżąco monitoruje rynek w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy. Osoba obsadzona na tym ...
Specjalista ds. Eksportu Praca Specjalista ds. Eksportu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (744)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (933)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2039)
Radom (184)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (84)