Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. eksportu

Brand Distribution Group

Białystok

140 dni temu

Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: SPRZ-BU1/050118

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne.

Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe,

marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Co oferujemy?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i najwyższe premie na rynku
  • Realny rozwój i awans; indywidualna ścieżka kariery dostosowana do Twoich predyspozycji
  • Współpraca z klientami z różnych stron świata
  • Wiedzę i umiejętności: dofinansowanie szkoleń językowych, studiów podyplomowych
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie karty sportowej, biletów do kina, opieki medycznej
Idealny kandydat:
  • Posiada przynajmniej roczne doświadczenie handlowe
  • Zna język angielski na poziomie bardzo dobrym (mile widziana znajomość innego języka obcego)
  • Potrafi negocjować i prowadzić rozmowy handlowe
  • Jest nastawiony na realizację wyników sprzedażowych
  • Wykazuje się samodzielnością oraz bardzo dobrą organizacją czasu pracy
  • Lubi wyzwania  i chce się rozwijać zawodowo
Główne obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami firmy
  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedaży
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • Obsługa formalna oraz nadzór nad  prawidłową realizacją zamówień
Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Eksportu

Zakres obowiązków specjalisty do spraw eksportu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, obejmuje koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów, związanych z eksportem produktów firmy lub przedsiębiorstwa poza granice kraju. Specjalista, jako jeden z członków zespołu do spraw eksportu, na bieżąco monitoruje rynek w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy. Osoba obsadzona na tym ...
Specjalista ds. Eksportu Praca Specjalista ds. Eksportu