Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. eksportu

Gino Rossi S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5825 dni temu

Ogłoszenie numer: 46350, z dnia 2008-07-07

producent i dystrybutor obuwia, dynamicznie rozwijająca się na rynkach zagranicznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- analiza rynków zagranicznych, - aktywne pozyskiwanie i obsługa handlowa klientów zagranicznych, - współudział w wyborze kolekcji na podległe rynki, - przygotowanie ofert handlowych i dokumentacji eksportowych, - generowanie i realizacja sprzedaży.

Wymagania

- zainteresowanie modą, - zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą, - orientacja na cel i konsekwencja w działaniu, - umiejętność samodzielnej organizacji pracy, - znajomość języka angielskiego, - znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem, - doświadczenie w systemach franczyzowych mile widziane.

Oferujemy

- prace w zmotywowanym, młodym zespole przy ciekawym produkcie, - szkolenia i rozwój zawodowy, - możliwość awansu, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pakiet socjalny.