Specjalista ds. elektroenergetycznych

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Poznań

108 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880064, z dnia 2018-01-02

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU

zatrudnią pracowników gwarantując umowę o pracę

na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przestrzeganie przepisów ustawy Prawo Energetyczne i innych ustaw wymaganych do funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie utrzymania infrastruktury elektroenergetycznej (wynikających z obowiązków nałożonych na przedsiębiorstwo),
  • nadzorowanie zmian w ustawie Prawo Energetyczne,
  • nadzór nad utrzymaniem infrastruktury elektroenergetycznej (nadzorowanie stanu technicznego urządzeń i sieci elektroenergetycznych),
  • nadzór na prawidłową i ekonomiczną eksploatacją urządzeń energetycznych,
  • prowadzenie audytów energetycznych i analiza kosztów zużycia energii elektrycznej,
  • prowadzenie polityki efektywnego wykorzystania mediów (energia elektryczna, cieplna, wodna),
  • opracowanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych zaliczanych do urządzeń elektroenergetycznych,
  • przygotowanie planów rzeczowo-finansowych urządzeń elektroenergetycznych w zakresie inwestycji i remontów, ich analiza i opiniowanie, przygotowanie dla Zarządu uzasadnienia i opłacalności poszczególnych projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektrotechnika),
  • uprawnienia elektryczne umożliwiające eksploatację urządzeń, instalacji i sieci (dozór i eksploatacja grupa 1 – do 1 kV),
  • uprawnienia energetyczne umożliwiające eksploatację urządzeń, instalacji i sieci (dozór i eksploatacja grupa 2),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień dotyczących zasad eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • znajomość MS Office.

Poznaj

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. istnieją na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. To długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie naszego personelu pozwoliło, by w 2000 roku nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat Systemu Zapewniania Jakości ISO-9001 i AQAP-110. Aktualnie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. posiadają Certyfikaty Systemu Zapewniania Jakości AQAP-2110.

Poznaj stanowisko: Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...
Elektroenergetyk Praca Elektroenergetyk

Rekrutują z Praca.pl