Specjalista ds. Exportu

EURODRUT SP. ZO.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznań

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 3485042, z dnia 2020-07-25

www.eurodrut.pl

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Obsługa istniejącej sprzedaży eksportowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Udział w targach i aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów

Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
  • Umowę o pracę
  • Szkolenie z zakresu obsługi systemu i asortymentu
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w branży
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Poznaj

Eurodrut Sp. Zo.o. Spółka Komandytowa - Branża elektrotechniczna.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Eksportu
Zakres obowiązków specjalisty do spraw eksportu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, obejmuje koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów, związanych z eksportem produktów firmy lub przedsiębiorstwa poza granice kraju. Specjalista, jako jeden z członków zespołu do spraw eksportu, na bieżąco monitoruje rynek w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy. Osoba obsadzona na tym ...
Praca Specjalista ds. Eksportu