Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Finansów

CUK Ubezpieczenia

Toruń

10 dni temu

Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.).

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Toruń

Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

  • Zadania:
  • obsługa rachunków bankowych spółki;
  • dekretacja faktur kosztowych;
  • fakturowanie sprzedaży;
  • administrowanie flotą pojazdów.
  • Mile widziane:
  • prawo jazdy;
  • znajomość oprogramowania OPTIMA ERP;
  • Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane rachunkowość, finanse, ekonomia);
  • doświadczenie w księgowości min. 3 lata;
  • bardzo dobra znajomość Excela;
  • sumienność i dokładność;
  • dobra organizacja pracy;
  • analityczne myślenie.
Oferujemy:

Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Specjalista ds. Finansowych Praca Specjalista ds. Finansowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (631)
Wałbrzych (42)
Legnica (82)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (177)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (187)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (1729)
Radom (122)
Płock (44)
Opolskie:
Opole (202)
Nysa (54)