Specjalista ds. finansowania sprzętu IT

mBank S.A.

Warszawa

11 dni temu

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
Zobacz co nas motywuje do pracy:

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/043/0819

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów finansowania sprzętu IT
  • Organizacja oraz udział w spotkaniach i negocjacjach z klientami
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji oraz analiz sprzedażowych dla klientów
  • Kompleksowe przygotowanie oraz realizacja transakcji z klientami
  • Współpraca z terenowymi oddziałami mLeasingu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka, inne kierunki inżynierskie/ techniczne
  • Dobrej znajomości modelu finansowania i zarządzania sprzętem IT
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowania sprzętu IT lub o podobnym profilu
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Motywacji oraz nastawienia na realizację celów sprzedażowych

Oferujemy:

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...
Praca Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych