Specjalista ds. finansowo-księgowych

Uniwersytet Warszawski

Warszawa

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 3566458, z dnia 2020-08-25

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje pracownika

do sekcji finansowo-księgowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wystawianie faktur,
  • Prowadzenie księgowości projektów korzystających z różnych krajowych i zagranicznych źródeł finansowania,
  • Obsługa dokumentów delegacji krajowych i zagranicznych,
  • Analiza i windykacja należności,
  •  Dekretacja, księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych,
  • Przygotowanie oraz realizacja umów cywilno-prawnych,
  • prowadzenie ewidencji wykorzystania środków finansowych, sporządzanie sprawozdań i nadzór nad realizacją budżetu,
  • Prowadzenie ewidencji majątkowej jednostki.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w służbach finansowo-księgowych sektora finansów publicznych,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewnych,
  • Znajomość ustaw: o Rachunkowości, Finansach Publicznych, Ustawy o zasadach finansowania nauki, o Podatku od towarów i usług,
  • Znajomość rozliczania umów o pracę, oraz umów cywilno-prawnych,
  • Biegła znajomość obsługi komputera- środowiska Windows i pakietu Office, w szczególności MS Excel,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, skrupulatność, spostrzegawczość, terminowość,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, oraz pracy w zespole,
  • Dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość programu SAP, USOS
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansującymi projekty np.: MNiSW, NCN, NCBiR, instytucje europejskie.

Oferujemy

  • Stabiną pracę.

Poznaj

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości