Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Fotowoltaiki (m/k)
STRABAG BMTI
Pruszków
35 dni temu

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania

  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej
  • Nadzór nad montażem instalacji PV
  • Praca w zespole

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych
  • Doświadczenie przy montażu instalacji fotowoltaicznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV E,D i pomiary
  • Prawo jazdy kat.B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.