Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. funduszy unijnych

INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.

Olsztyn

221 dni temu

Ogłoszenie numer: 1908566, z dnia 2018-02-14

Firma INSPIRE CONSULTING sp. z o.o. zajmuje się doradztwem biznesowym oraz obsługą procesów inwestycyjnych zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym już od 2006 roku. Doradzamy i wspieramy w pozyskaniu i pełnym rozliczeniu finansowania europejskiego. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.inspire-consulting.pl

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • weryfikacja możliwości pozyskiwania dofinansowania, w szczególności ze środków PO WER 2014-2020, PO IR 2014-2020 oraz poszczególnych RPO na realizację projektów własnych firmy bądź Klientów,
  • przygotowywanie wszelkich dokumentów związanych z aplikowaniem o dotację, w tym w szczególności wniosków o dofinansowanie,
  • udział w realizacji dofinansowanego projektu jako członek zespołu zarządzającego projektem lub ekspert merytoryczny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne,
  • preferowane doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania, w szczególności z PO WER, PO IR lub RPO,
  • mile widziana znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego, zasad prowadzenia postępowań przetargowych oraz zasady konkurencyjności,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • szansę rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Funduszy UE

Specjalista do spraw funduszy unijnych jest osobą niemal niezbędną, jak się okazuje, w każdej dużej firmie planującej wysokonakładowe inwestycje, finansowane z dotacji unijnych. Z racji ogromnej konkurencji w ubieganiu się o dotacje UE, decyzja podejmowana jest w oparciu o wniosek, który rozpatrywany jest zarówno pod kątem poprawności formalnej jak i merytorycznej atrakcyjności. Specjalista, wykwalifikowany i doświadczony ...
Specjalista ds. Funduszy UE Praca Specjalista ds. Funduszy UE

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (728)
Wałbrzych (47)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (183)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (70)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (1970)
Radom (183)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (81)