Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. funduszy unijnych

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
3149 dni temu

Ogłoszenie numer: 820460, z dnia 2015-09-23

Największa niepubliczna uczelnia biznesu na Dolnym Śląsku.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Ref.Wro.Adm.04/2015

Opis stanowiska

  • tworzenie budżetów i harmonogramów projektowych
  • opisywanie założeń projektowych
  • analiza ryzyka w tworzonych projektach
  • poszukiwanie niezbędnych informacji wspomagających tworzenie projektu (m.in. wytyczne,ustawy, rozporządzenia, zbieranie ofert dotyczących kosztów projektowych)

Wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • doskonała znajomość programu Excel
  • umiejętności planowania
  • szybkie reagowanie na zmiany
  • sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • wykształcenie wyższe (min licencjat)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy przy pisaniu projektów unijnych (szczególnie przy tworzeniu budżetów)  - mile widziane

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • ciekawą, analityczną pracę
  • pakiet socjalny