Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Ostróda
Specjalista ds.handlowych branży hotelowej

Condohotels Management Sp. z o.o.
Ostróda
praca stacjonarna
5055 dni temu

Ogłoszenie numer: 107153, z dnia 2010-07-19

Condohotels Management jest spółka zarządzająca obiektami rekreacyjno hotelowymi na terenie woj. Warmińsko-Mazurskiego

Miejsce pracy: Ostróda

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów
  • opieka nad pozyskanymi klientami i utrzymywanie stałych relacji handlowych
  • koordynowanie działań sprzedaży bezpośredniej
  • działanie marketingowe i PR
  • znajomość oferty hotelowej i cen podstawowych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy oraz znajomości oprogramowania PMS
  • znajomości języka angielskiego
  • umiejętność negocjacji, doradztwa i podejmowania decyzji
  • znajomość pakietu MS Office
  • asertywność
  • znajomości z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego