Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. handlowych

ZinkPower Szczecin Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
5077 dni temu

Ogłoszenie numer: 103963, z dnia 2010-06-22

ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. działa na rynku w Szczecinie od 11 lat prowadzi działalność w zakresie cynkowania ogniowego, prefabrykacji rurociągów stalowych oraz prefabrykacji krat pomostowych. Jest uznanym liderem w swojej branży i dostawcą globalnym swoich produktów.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za prowadzenie sprzedaży krat pomostowych oraz nadzór nad warsztatem.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość rynku lokalnego w branży metalowej, konstrukcji stalowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowniach stali lub wytwórni konstrukcji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność samodzielnej pracy, determinacja w osiąganiu celów i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wymagane posiadanie prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o dobrej marce i możliwościach dalszego rozwoju zawodowego
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie stałe plus premia adekwatna do osiąganych efektów sprzedaży