Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. handlowych

Luma Automotive S.A.

Kutno

158 dni temu

Miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za rozwój biznesu na powierzonym obszarze terytorialnym Świata w tym Polski

  • proaktywne poszukiwanie Klientów - wywiady telefoniczne, dokonywanie uzgodnień, negocjacje, spotkania w siedzibie firmy oraz Klienta,

  • proaktywne rozwijanie współpracy z Klientami (ciągłe poszukiwanie możliwości, rozszerzenia asortymentu oraz zwiększenia sprzedaży),

  • przygotowywanie ofert, ustalanie szczegółów warunków handlowych oraz danych technicznych,

  • przegląd zapytań ofertowych,

  • bieżąca analiza dynamiki i trendów na rynkach Automotive i innych (OEM i after market),

  • praca w systemie CRM i ERP.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie – wyższe będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w sprzedaży w kategorii B2B,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych,

  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej na samodzielnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność i osobista satysfakcja z budowania relacji i współpracy z ludźmi,

  • umiejętności skutecznej pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność do podróży służbowych,

  • komunikatywność, pewność siebie i wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej Grupie Kapitałowej,

  • wewnętrzne szkolenia rozwijające kompetencje sprzedażowe,

  • możliwość długofalowego rozwoju osobistego i budowania własnej ścieżki kariery,

  • pracę w oparciu o nowoczesne systemy ERP i CRM,

  • przyjazną i nastawioną na wyniki atmosferę w pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • bogaty pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, bony pracownicze, paczki na święta).

Prosimy o załaczenie do dokumentów następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMA Automotive na rzecz wskazanych wyżej podmiotów”.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Handlowych

Specjalista ds. Handlowych to osoba, która odpowiada za zarządzanie, kontrolę, prowadzenie akcji promocyjnych i doradczych oraz sprzedaż - towarów i usług. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zbieranie informacji o kliencie, wprowadzanie zdobytych informacji do odpowiednich systemów informatycznych, organizacja spotkań i prezentacja oferty firmy oraz realizacja planu sprzedażowego i ...
Specjalista ds. Handlowych Praca Specjalista ds. Handlowych