Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Handlowych

Bowim S.A.

Białystok

23 dni temu

Jeden z największych dystrybutorów wyrobów hutniczych zatrudni:

Specjalistę ds. Handlowych

do oddziału w Białymstoku

Zadania:
  • znajomość techniki sprzedaży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • przynajmniej podstawowa znajomość wyrobów stalowych
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży hutniczej.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dużej i stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
Poznaj stanowisko: Handlowiec
Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Praca Handlowiec