Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Handlowych

Grupa ERBUD

Warszawa

23 dni temu

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • kompleksowe przygotowywanie umów handlowych;
  • zbieranie zapytań ofertowych;
  • negocjacje warunków współpracy i zapisów umownych z podwykonawcami i dostawcami;
  • przygotowywanie zestawień materiałowych;
  • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z podwykonawcami i dostawcami;
  • przygotowywanie i aktualizacja baz cenowych;
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Dyrektora.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub ekonomiczny;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu umów;
  • uczciwość, odpowiedzialność i profesjonalizmu w realizacji obowiązków;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość branży budowlanej.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Handlowych
Specjalista ds. Handlowych to osoba, która odpowiada za zarządzanie, kontrolę, prowadzenie akcji promocyjnych i doradczych oraz sprzedaż - towarów i usług. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zbieranie informacji o kliencie, wprowadzanie zdobytych informacji do odpowiednich systemów informatycznych, organizacja spotkań i prezentacja oferty firmy oraz realizacja planu sprzedażowego i ...
Praca Specjalista ds. Handlowych