Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Handlowych

TOPMET LIGHT K.KŁOSOWICZ, M. WIŚNIEWSKI SP.J.
Poznań
praca stacjonarna
5822 dni temu

Ogłoszenie numer: 45850, z dnia 2008-06-24

Od powstania w 1989r. TOPMET przeobraził się z firmy usługowej w producenta seryjnych opraw. Śledzenie trendów światowych, stosowanie najnowszych źródeł światła i współpraca z firmami: Philips i Osram, pozwala podnosić jakość produktów i trafnie odpowiadać na rosnące potrzeby Klientów

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

• Aktywne poszukiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami • Przygotowywanie ofert handlowych • Wsparcie w procesie sporządzania ofert i wycen • Udział w działaniach marketingowych i PR prowadzonych przez firmę

Wymagania

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne • Łatwość nawiązywania kontaktów • Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klienta • Przynajmniej roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku (Handlowiec) • Wysoka kultura osobista • Wysoka motywacja i zorientowanie na osiąganie celów • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej • Prawo jazdy kategorii B • Znajomość MS Office • Język obcy mile widziane Mile widziana znajomość zagadnień technicznych z zakresu systemów oświetleniowych

Oferujemy

• Ciekawą i dynamiczną pracę z możliwością samorealizacji • Dostęp do zaawansowanych i nowoczesnych technologii • Pracę w miłym i dynamicznym zespole