Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
specjalista ds. handlowych

COMEF Aparatura Naukowo- Badwcza
Warszawa
praca stacjonarna
5140 dni temu

Ogłoszenie numer: 96679, z dnia 2010-04-21

Firma COMEF reprezentuje w Polsce czołowych światowych producentów aparatury naukowo-badawczej. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje pracownika do oddziału w Warszawie. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.comef.com.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Współpraca ze środowiskiem naukowym i przemysłowym zgodnie z założeniami firmy,
  • utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z istniejącymi oraz nowo pozyskanymi odbiorcami,
  • działania promocyjne i aktywność w zakresie PR,
  • prowadzenie negocjacji handlowo-technicznych,
  • doradztwo techniczne oraz aplikacyjne.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. fizyka),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • aktywność, zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • wysoka motywacja i zorientowanie na osiąganie celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w zakresie technologii próżniowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju - cykl szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy.