Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Handlu Złomem

CMC Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

311 dni temu

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w ponad 12 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.

CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali, oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Obecnie CMC Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsztyn

Poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych handlowców do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Handlu Złomem w naszym Zakładzie Złomowym CMC Poland Sp. z o.o. Do głównych zadań tego specjalisty należy zakup złomu na potrzeby Zakładu.

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie dostawców złomu poprzez składanie ofert i negocjowanie warunków dostaw złomu (klasa, ilość, cena, forma płatności)
  • Nadzór nad realizacją dostaw złomu, również pod kątem jakości złomu oraz monitorowanie spływu dokumentacji dotyczącej jego zakupu
  • Kompletowanie niezbędnych materiałów zgodnie z wymaganiami ofertowymi – przetargi na sprzedaż złomu
  • Przygotowywanie analiz dotyczących rynku złomu stalowego oraz przygotowanie umów handlowych na zakup i sprzedaż złomu
  • Prowadzenie reklamacji ilościowych i jakościowych złomu
  • Dokonywanie okresowych inspekcji na składowiskach złomu u dostawców oraz uczestnictwo w comiesięcznej inwentaryzacji złomu
  • Organizowanie transportu samochodowego i kolejowego z uwzględnieniem optymalnych kosztów przewozu
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 4 lata
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych przedstawicieli handlowych
  • Znajomość branży złomowej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane wyższe: handlowe/ techniczne
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym (Pakiet MS Office- Outlook, Excel, Word)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętność pracy w stresie i samodyscyplina
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Zdolności interpersonalne w zakresie nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • Dokładność, rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność, kreatywność, dynamizm, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów socjalnych - program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • pracę od zaraz
  • system pracy jednozmianowy 7.00-15.00

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Handlowych

Specjalista ds. Handlowych to osoba, która odpowiada za zarządzanie, kontrolę, prowadzenie akcji promocyjnych i doradczych oraz sprzedaż - towarów i usług. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zbieranie informacji o kliencie, wprowadzanie zdobytych informacji do odpowiednich systemów informatycznych, organizacja spotkań i prezentacja oferty firmy oraz realizacja planu sprzedażowego i ...
Specjalista ds. Handlowych Praca Specjalista ds. Handlowych