Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Importu i Eksportu

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Opole (Brzezie) Centrala

173 dni temu

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole (Brzezie) Centrala
Opis stanowiska:
  • Współpraca z przewoźnikami, Urzędem Celnym i Izbą Celną
  • Koordynowanie i nadzorowanie importu i eksportu towarów (odprawy celne)
  • Przygotowywanie dokumentów celnych, stały monitoring zmian obowiązujących w prawie celnym
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w tym Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B (częste wyjazdy do Urzędu Celnego w Opolu)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień celnych i procedur celnych
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Importu

Zakres obowiązków specjalisty do spraw importu sugeruje już sama nazwa stanowiska, osoba obsadzona na nim jest odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie importu produktów. Specjalista, jako członek zespołu do spraw importu, wraz z pozostałymi jego pracownikami, analizuje otoczenie rynkowe w poszukiwaniu potencjalnych kontrahentów firmy poza granicami kraju. Opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające na ...
Specjalista ds. Importu Praca Specjalista ds. Importu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (849)
Wałbrzych (54)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (190)
Toruń (124)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (882)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (2076)
Radom (168)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)