Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. imprez sportowych i rekreacyjnych

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu
Warszawa
praca stacjonarna
4450 dni temu

Ogłoszenie numer: 204040, z dnia 2012-04-10

Firma powstała w 2001 roku. Poprzez minione lata pozyskiwaliśmy potencjał ludzki i techniczny, który umożliwia nam w chwili obecnej realizację przedsięwzięć w różnych dziedzinach turystyki, sportu i rekreacji. Organizowaliśmy szereg imprez poczynając od „łatwych" dla kilku i kilkunastu osób do złożonych dla kilku lub kilkunastu tysięcy osób w kraju i zagranicą. Nasze projekty mają niepowtarzalną atmosferę, są profesjonalnie realizowane niezależnie od lokalizacji, warunków pogodowych i innych czynników ku zadowoleniu uczestników. .
Nasze motto firmowe „ZAUFANIE I RADOŚĆ..." sprawdza się przy naszych imprezach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

SPECJALISTA DS. IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH

  • praca biurowa i przy realizacji imprez sportowych, rekreacyjnych, turystycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy
  • znajomość branży sportowej i eventowej
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi pakietu Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • brak przeszkód do odbywaniu podróży w celach służbowych
  • dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia instruktorskie

Oferujemy

  • ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego