Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. informatycznych

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy

Warszawa ul. Chmielna 132/134

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2569586, z dnia 2019-07-24

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

zatrudni specjalistę ds. informatycznych – na cały etat

w Krajowym Ośrodku Bilansowania i Zarządzania Emisjami IOŚ-PIB

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa ul. Chmielna 132/134

Nr Ref.: DO.1110.24-KD.2019

Opis stanowiska

  • Administrowanie siecią komputerową i serwerami Windows pracującymi w domenie AD,
  • Wsparcie użytkowników z systemami MS Windows,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem sieci komputerowej,
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Znajomość Windows serwer 2008/2012/2016,
  • Znajomość Windows 7/8/10,
  • Znajomość ActiveDirectory, Exchange2016, MS SQL 2016.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość VLAN, VPN,
  • Umiejętność konfiguracji zapór sieciowych typu Fortigate,
  • Vmware, Hyper-V, Skype for Busines Server, SharePoint, IIS.,

Oferujemy

  • atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie,
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • zajęcia językowe dofinansowane przez pracodawcę,
  • opiekę medyczną,
  • karnety sportowe.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (58)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (127)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (71)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (64)