Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Innowacji
DB Cargo Polska S.A.
Zabrze
28 dni temu
Specjalista ds. Innowacji

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Zespole Rozwoju i Transformacji Cyfrowej.

Opis stanowiska

  • Identyfikacja potencjałów innowacyjnych i ryzyk związanych z wprowadzanymi innowacjami
  • Zarządzanie portfolio działań innowacyjnych
  • Przygotowywanie raportów i opracowań o działaniach innowacyjnych
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi jednostkami badawczymi oraz z jednostkami odpowiedzialnymi za dystrybucję funduszy na działania rozwojowe i innowacyjne
  • Identyfikacja potencjalnych zewnętrznych źródeł finansowania działań innowacyjnych i udział w działaniach mających na celu pozyskanie tych funduszy
  • Inspirowanie i inicjowanie działań innowacyjnych
  • Śledzenie najnowszych trendów w obszarze innowacji i zapewnienie śledzenia wskaźnika innowacji

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu innowacjami i zmianą w dużej organizacji
  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie innowacją lub pokrewne - mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Aktualna wiedza z zakresu zarządzania projektami w szczególności projektami wdrożeniowymi oraz z zakresu zarządzania zmianą
  • Komunikatywność, otwartość i znajomość metodyk rozwiązywania problemów
  • Umiejętność formułowania praktycznych rozwiązań, podbudowanych właściwą argumentacją
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska