Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. inwestycji

GRUPA KAN

Białystok

75 dni temu

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi i Niemczech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: DFI/1/2018
 Zadania na stanowisku:
  • przygotowanie wycen planowanych remontów
  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich
  • sporządzanie rysunków technicznych
  • organizacja remontów i innych działań związanych z adaptacją pomieszczeń
 Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – kierunek Budownictwo
  • mile widziane doświadczenie w pracy w pionie wykonawczym lub ofertowym
  • dobra znajomość AutoCad, Norma, pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • bogaty pakiet socjalny (m.in.: Karta Multi Sport, karty opieki zdrowotnej)
Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1602)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (100)
Nysa (18)