Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. IT

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Świebodzina

34 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicy Świebodzina, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Świebodzina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt z wewnętrznymi klientami IT z pytaniami i problemami technicznymi w języku angielskim
  • Obsługa i konfiguracja sprzętu komputerowego (PC, urządzenia mobilne i peryferyjne)
  • Otrzymywanie, analizowanie i samodzielne rozwiązywanie problemów związanych z przetwarzaniem ticketów (Service Request +Incidents)
  • Zdalne rozwiązywanie incydentów w zakresie: systemów operacyjnych, drukarek, aplikacji biurowych, urządzeń końcowych
  • Instalacja oprogramowania na terminalach IT
  • Tworzenie instrukcji i podręczników IT
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Aktywne współpraca z klientem IT w celu podniesienia jakości usług
  • Zgodność z uzgodnionymi umowami o gwarantowanym poziomie usług (SLA)
  • Utrzymanie i tworzenie artykułów bazy wiedzy
  • Współpraca z działem IT spółki matki w zakresie utrzymania infrastruktury IT
  • Wsparcie w rozwoju infrastruktury IT (sprzęt, infrastruktura sieciowa, oprogramowanie)

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewny
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze IT i wsparciu użytkowników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Elastyczność, umiejętność pracy w zespole, zorganizowany, niezależny i sumienny sposób pracy
  • Podstawowe doświadczenia w administracji serwerami Windows
  • Dobra wiedza z zakresu systemów MS Windows i pakietu Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa i elastyczność

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT

Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Specjalista ds. IT Praca Specjalista ds. IT