Specjalista ds. IT

DACPOL Sp. z o.o.

Piaseczno

30 dni temu

Firma techniczno- handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, działająca od prawie 30 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu pięćdziesięciu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania
  • Utrzymanie i rozwój systemów informatycznych
  • Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów
  • Obsługa teleinformatyczna użytkowników- Helpdesk
  • Wsparcie procesów produkcyjnych oraz programistycznych
  • Konfiguracja i obsługa urządzeń peryferyjnych
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
  • Kontakt z ekspertami w celu rozwiązywania problemów
Wymagania
  • Wykształcenie informatyczne (mile widziani studenci)
  • Chęć rozwoju kompetencji informatycznych
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Samodzielność, aktywność i inwencja w pracy
  • Swoboda w rozmowach telefonicznych
  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej i pracy w zespole
Oferujemy
  • Dobre warunki finansowe i warunki pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
  • Możliwość korzystania z mieszkania służbowego
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Praca Specjalista ds. IT