Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Jakości i Bezpieczeństwa

LS Airport Services S.A.

Warszawa

2 dni temu

miejsce pracy: Warszawa

LSAS #więcej niż praca! Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych. Obsługujemy najważniejsze porty lotnicze w Polsce i największe linie lotnicze świata. Pracujemy z najlepszymi. Zatrudniamy ponad dwa tysiące wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto pięćdziesiąt tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad trzynastu milionów pasażerów. Gwarantujemy stabilną pracę, na dobrych warunkach finansowych i w wyjątkowym miejscu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wrażenia.

Obowiązki:
  • Wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem oraz doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem
  • Aktualizowanie i archiwizowanie wymaganej dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem
  • Współpraca przy opracowywaniu planów jakościowych oraz planów bezpieczeństwa LS Airport Services S.A.
  • Współpraca przy aktualizacji zmian proceduralno – operacyjnych w LS Airport Services S.A.,
  • służących stałemu podnoszeniu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych zadań
  • Pomoc przy organizacji wewnętrznych audytów jakości i bezpieczeństwa
  • Prowadzenie wymaganych statystyk i przygotowywanie raportów
  • Przygotowywanie procedur i instrukcji w zakresie jakości i bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego
  • Pomoc przy organizacji audytów wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwa oraz ocena ich skuteczności
  • Planowanie szkoleń dla personelu LS Airport Services w zakresie SZJ i bezpieczeństwa
Wymagania:
  • Znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw związanych z charakterem wykonywanej pracy – WARUNEK KONIECZNY
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Prawo jazdy kategorii B - WARUNEK KONIECZNY
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)
  • Nienaganna opinia służbowa
  • Umiejętność interpretacji procedur, rozporządzeń i ustaw związanych z charakterem wykonywanej pracy
  • Doskonała znajomość zasad komunikowania się oraz umiejętność przygotowywania wypowiedzi ustnych i pisemnych
  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich realizacja
  • Wysoka kultura organizacyjna i osobista
  • Znajomość zakresu działalności LSAS – mile widziana
Co otrzymasz w zamian:
  • umowę o pracę
    i stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
    i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne
    szkolenia i certyfikaty
  • pracę w firmie
    o wieloletniej tradycji
  • prywatną opiekę medyczną
    i świadczenia socjalne
  • pracę w zgranym zespole i unikalnym miejscu pracy
  • elastyczne
    godziny pracy
  • zniżkowe bilety PLL LOT
    dla pracowników i rodzin

Prześlij do nas swoje CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

LSAS - #więcej niż praca! Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych. Obsługujemy najważniejsze porty lotnicze w Polsce i największe linie lotnicze świata. Pracujemy z najlepszymi. Zatrudniamy ponad dwa tysiące wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto pięćdziesiąt tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad trzynastu milionów pasażerów. Gwarantujemy stabilną pracę, na dobrych warunkach finansowych i w wyjątkowym miejscu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wrażenia

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Aplikujesz na ogłoszenie