Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1838056, z dnia 2017-11-22

Firma FH TRADE Sp. z o. o., obecna na rynku warzywnym od 2001roku.
Do głównych przedmiotów działalności firmy zaliczyć można handel hurtowy i detaliczny warzyw,
w szczególności cebuli świeżej i mrożonej, oraz działalność doradcza – consultingowa w zakresie uprawy i produkcji (obierania) cebuli, wdrażania i prowadzenia systemów jakościowych BRC oraz HACCP.

www.fhtrade.pl

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Jakości / Quality Manager

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • utrzymanie aktualnego stanu dokumentów jakościowych,
  • przeprowadzanie okresowych audytów u dostawców,
  • kontakt z kontrahentami zagranicznymi w kwestiach jakościowych towaru,
  • ciągłe aktualizowanie danych jakościowych i ilościowych,
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad certyfikatem BRC Agent.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunkowe),
  • biegłej znajomości dokumentów BRC, HACCP, itp.,
  • język angielski min poziom komunikatywny,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości środowiska Windows,
  • znajomości obsługi sprzętu biurowego, faks, ksero.

Oferujemy

  • miejsce pracy: siedziba biura FH Trade Sp. z o.o.,
  • audyty u dostawców (na potrzeby wyjazdu udostępniony samochód służbowy),
  • godziny pracy 8:30-16:30, pon-piątek.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

FH Trade Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl