Specjalista ds. Kadr i Płac / Samodzielna Kadrowa / Kadrowy

Środula Sp. z o.o.

Sosnowiec

51 dni temu

"Środula" Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer KIA Motors - firma z ponad 20-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr Ref.: 1/KiP/2018

Zadania:
  • Prowadzenie pracowniczych akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Sporządzanie listy wynagrodzeń i innych świadczeń dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych
  • Księgowanie listy płac oraz uzgadnianie wybranych kont księgowych
  • Rozliczanie delegacji, zaliczek pracowników
  • Sporządzanie informacji, sprawozdań, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Komornicy)
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
  • Udzielanie informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych pracownikom
  • Dodatkowe prace wykonywane na potrzeby księgowości
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie ,mile widziane wyższe
  • MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
  • Dobra znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym,
  • Dobra znajomość MS Word i Excel
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych (znajomość Symfonia oraz Optima)
  • Dobra organizacja pracy, terminowość , skrupulatność
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac