Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. kadr i płac

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4342 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: KADR/2012

Zadania:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie m.in. prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, naliczanie płac,  rozliczenia z ZUS, US, rozliczanie czasu pracy, obsługa grupowego ubezpieczenia PZU, przygotowywanie raportów kadrowo - płacowych według potrzeb oraz raportów GUS, udział w projektach z zakresu HR.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą kadr i płac
  • ugruntowanej wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS OFFICE - w szczególności programu Excel i Word
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • umiejętności pracy w stresie  oraz pod presją czasu
  • dokładności i umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik
  • znajomość programu Enova i Lotus Notes będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce w tym również udział w ciekawych projektach z zakresu HR
  • przyjazną atmosferę  pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia