Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Kadr i Płac

Netmedia Spółka Akcyjna
Warszawa
praca stacjonarna
4354 dni temu

Ogłoszenie numer: 220074, z dnia 2012-06-19

Spółka tworząca jedną z największych i najszybciej rozwijających się Grup kapitałowych
w swojej branży poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SKP

Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • sporządzanie dokumentów kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • weryfikację oraz wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego,
  • naliczanie i weryfikację list płac dla ponad 80 pracowników firmy,
  • nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy oraz nieobecności,
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON,

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, BHP, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność,
  • znajomość  programu Symfonia KiP, Płatnik oraz pakietu MS Office (Word, Excel),
  • inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych