Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Specjalista ds. kadr i płac

Star Invent
Opole
praca stacjonarna
4331 dni temu

Star Express to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi oraz produkty z branży HR. Wykorzystując nasze bogate doświadczenie i profesjonalizm z powodzeniem działamy zarówno na terenie całego kraju jak i na arenie międzynarodowej.

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie miesięcznej listy płac
  • oddelegowywanie pracowników za granicę
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej oraz akt osobowych
  • przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowych do ZUS i podatku dochodowego
  • wydawanie niezbędnych zaświadczeń i świadectw pracownikom
  • archiwizację dokumentów kadrowych
  • kontakt z ZUS, PFRON, US, GUS itp.
  • śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • znajomość zasad oddelegowywania pracowników za granicę
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu Płatnik
  • systematyczność, dokładność, terminowość
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • bogaty system szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego