Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Gi Group Sp z o.o.

Bieruń

23 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bieruń
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • zajęcia z języka włoskiego raz w tygodniu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa kadrowa pracowników w tym umów cywilno – prawnych,
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, sporządzanie list płac,
  • obsługa programu Płatnik,
  • obsługa ZFŚS,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US, PFRON,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • ewidencja nieobecności / aktualnych badań lekarskich, szkoleń BHP,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT,
  • prowadzenie ewidencji kadrowych,
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
  • przygotowywanie zezwoleń na pracę dla cudzoziemców,
  • inne czynności wskazane przez przełożonego
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego/włoskiego – warunek konieczny,
  • znajomość prawa pracy,
  • znajomość obsługi programów Symfonia – Kadry i Płace, Płatnik ( mile widziane),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność,
  • dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (71)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (300)
Toruń (185)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (93)
Mazowieckie:
Warszawa (2307)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (88)