Specjalista ds. kadr i płac

MAAN Sp. z o.o.

Podole k. Grójca

27 dni temu

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem
naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Podole k. Grójca
Opis stanowiska:
  • Pełna obsługa kadrowo – płacowa pracowników w firmie produkcyjnej
  • Odpowiedzialność za pełen proces naliczania wynagrodzeń i sporządzania list płac /pracownicy etatowi oraz osoby zatrudniane na podstawie umów cywilno-prawnych/
  • Księgowanie list płac z rozbiciem na koszty
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji rozliczeniowych i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Realizacja zajęć komorniczych
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac na potrzeby wewnętrzne
  • Obsługa procesu zatrudniania obcokrajowców /pozyskiwanie pozwoleń na pracę/
  • Czynny udział we wszystkich projektach realizowanych przez dział (w tym w rekrutacjach)
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur z zakresu działań kadrowych, płacowych, rekrutacyjnych i szkoleniowych
  • Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac
  • Znajomość programów klasy ERP (mile widziana Optima)
  • Bardzo dobra znajomość Płatnika oraz pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu rekrutacji
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Samodzielność i kreatywne podejście do pracy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii
  • Kartę Benefit System
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy dla pracowników
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/

Poznaj

Producent okapów kuchennych

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac