Specjalista ds. Kadr i Płac

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

2 dni temu

Jako J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi
w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju. Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością.
Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk
Chcemy powierzyć Ci poniższe zadania:
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, GUS
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowo-płacowych
  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw
  • kadrowo-płacowych
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
Czego oczekujemy?
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • samodzielności oraz doskonałej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w obsłudze systemów kadrowo-płacowych i programu Płatnik
Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • dużą samodzielność w działaniu
  • benefity w ramach ZFŚS (oferta sportowa, dofinansowanie wypoczynku, imprezy okolicznościowe dla dzieci, świąteczne karty podarunkowe)
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac